GAMING NEWS

Skyrim otrzyma specjalne wydanie z okazji 10. rocznicy!

Już za kilka miesięcy minie równych 10 lat od premiery najpopularniejszej gry RPG ostatnich lat. Bethesda przygotowała z tej okazji nowe wydanie tytułu, który nie obędzie się bez nowej zawartości. The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition ukaże się już w listopadzie! 

 

Zapowiedziane właśnie wydanie Skyrima ukaże się 11 listopada 2021 roku, czyli dokładnie w dniu 10. urodzin gry. Podobnie jak Edycja Specjalna – urodzinowy wariant zawierać będzie podstawkę oraz wszystkie trzy dodatki (Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn). Anniversary Edition zostanie jednak wzbogacone o sporo kompletnie nowej zawartości, którą zapewnić ma ponad 500 unikalnych elementów.

“Mamy przyjemność zapowiedzieć definitywną edycję The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition. Wersja ta zawierać będzie pełną grę, wszystkie wydane rozszerzenia oraz ponad 500 elementów zawartości pochodzącej z Creation Club. Graczy czeka masa nowych zadań, lochów, zaklęć, bossów i wiele więcej!”

Zawartość Creation Club tworzona jest nie tylko przez samych deweloperów Bethesdy, ale również przez członków społeczności gry. Implementacja segmentu zwiększy nie tylko czystą zawartość w postaci broni czy zaklęć, lecz doda również kompletnie nowe mechaniki. Posiadacze edycji specjalnej gry oraz subskrybenci Xbox Game Pass otrzymają dostęp do trzech darmowych elementów: Trybu przetrwania, łowienia ryb oraz nowych zadań ze Świętymi i Uwodzicielami.Ujawniono również, że posiadacze Skyrim Special Edition na dowolnej platformie będą mogli zakupić aktualizację do zapowiedzianego wydania. Jeszcze lepiej mają osoby, które zakupiły wydanie na konsoli Xbox Series X/S lub Playstation 5, na których wariant Anniversary ma być dostępny w formie darmowej aktualizacji!

W dniu 11 listopada odbędzie się również koncert muzyki ze Skyrima, który będzie transmitowany na żywo na platformie Twitch.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: