GAMING NEWS TECHNOLOGIA

Ślub odwołany przez epidemię odbył się w grze Animal Crossing: New Horizons

Nowa odsłona Animal Crossing okazała się produkcją wręcz idealną na obecną kwarantanne. Spory wachlarz możliwości spędzania czasu na grze ze znajomymi oraz ogromna ilość sprzedanych egzemplarzy gry, poskutkowały tym, że mnóstwo graczy organizuje spotkania z przyjaciółmi w wirtualnym świecie New Horizons. Jak pokazuje sytuacja z przed kilku dni, nowy tytuł na platformę Switch nadaje się nawet do zorganizowania ślubnej ceremonii. 

Użytkownik Reddita o nazwie ashmush miał na najbliższy miesiąc zaplanowane dwa, bardzo dla niego istotne wydarzenia. Jednym z nich była ceremonia ukończenia uczelni medycznej, natomiast drugim, planowany od wielu miesięcy ślub. Obydwie ważne okoliczności musiały niestety zostać odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Ashmush dostał stosowne papiery potwierdzające ukończenie studiów drogą pocztową, a ślub, który miał się nie odbyć, został zorganizowany przez jego najbliższych przyjaciół w grze Animal Crossing: New Horizons. 

Całe przedsięwzięcie było rzecz jasna niespodzianką. Przyjaciele pary młodej starali się zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół wirtualnej ceremonii. Nie zabrakło inicjałów narzeczonych wypisanych na piaszczystej plaży, oświetlonego nastrojowymi płomieniami ołtarza, czy dekoracji w formie kwiatów. Uroczystość choć nie odbyła się w formie fizycznej, została przez wszystkich zaangażowanych potraktowana całkowicie na serio.

„Nie mam słów żeby opisać jak bardzo jestem szczęśliwy, ani żeby opisać jak wiele to dla nas znaczyło”- napisał ashmush w jednym z komentarzy na Reddicie

 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.