KINO I SERIALE NEWS REAL LIFE

Film Sonic: The Hedgehog z przyspieszoną cyfrową premierą

Oddanie swojej filmowej produkcji w ręce platformy streaming’owej jest teraz jednym z lepszych kroków, jakie może poczynić studio odpowiedzialne za daną produkcję. Kina cały czas pozostają zamknięte, a producenci masowo przyspieszają cyfryzacje swoich filmów lub całkowicie omijają proces emisji kinowej. Podobnie stanie się z najnowszym filmem o maskotce firmy SEGA.

Przykład wpływu epidemii na premiery kinowe mogliśmy zaobserwować choćby wczoraj, kiedy to bezpośrednio na Netflixa trafił polski slasher Bartosza Kowalskiego „W lesie dziś nie zaśnie nikt”. Na podobny sposób walki z koronawirusem decydują się również produkcje, które w kinach są już od jakiegoś czasu, a którym pozamykane sale produkcyjne zdecydowanie nie służą. Film Sonic: The Hedgehog trafi do sieci jeszcze w tym miesiącu i będzie możliwy do obejrzenia już 31 marca.

Film o niebieskim jeżu cieszył się ogromnym zainteresowaniem i zdaniem widzów znacząco przerósł ich oczekiwania. Ekranizacja Sonic’a szybko okazała się produkcją lepszą niż większość gamingowych adaptacji tego typu, a więc zdecydowanie jest to powód, aby premierę filmu nadrobić. Póki co nie jest niestety sprecyzowane, która platforma włączy Sonic’a do swojej biblioteki, jednak zapewne dowiemy się tego w ciągu najbliższych dni.  

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.