ANIME I MANGA NEWS

Spy x Family – 2. sezon serii anime i film kinowy dostają termin premiery!

Popularna seria Spy x Family otrzyma drugi sezon anime oraz film kinowy! Fani jeszcze w tym roku będą mogli cieszyć się kontynuacją historii agenta, który musi utworzyć pozorną rodzinę, aby zdobyć informacje o potężnym polityku. Nowe odcinki już tej jesieni! 

 

Już w zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że seria Spy x Family otrzyma nie tylko kontynuację odcinkowego anime. W drodze jest również film kinowy! Podczas wydarzenia AnimeJapan 2023 poznaliśmy dodatkowe szczegóły, a konkretniej daty premiery obydwu wymienionych.

Oficjalnie potwierdzono, że drugi sezon serii anime Spy x Family wystartuje w październiku 2023 roku! Na film kinowy SPY×FAMILY Code:White poczekamy niewiele dłużej, bowiem jego premierę przewidziano na 22 grudnia 2023 roku.Grafika promująca nadchodzący film kinowy SPY×FAMILY Code: White

Spy x Family to seria, która szybko zdobyła popularność zarówno w Japonii, jak i na całym świecie. Akcja toczy się w alternatywnym świecie, w którym agent Twilight zostaje wysłany, aby zdobyć informacje o potężnym polityku. W tym celu musi utworzyć pozorną rodzinę, w której skład wchodzi uzdolniona zabójczyni oraz dziewczynka posiadająca zdolności telekinetyczne.

Manga Spy X Family dosłownie zdominowała zeszły rok, zajmując aż 10 z 30 miejsc w liście najlepiej sprzedających się tomów w 2022 roku. 1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.