KINO I SERIALE NEWS

Squid Game może otrzymać znacznie więcej niż dwa sezony!

Kontynuacja Squid Game początkowo stała pod znakiem zapytania, jednak już w listopadzie 2021 roku otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie nadejścia drugiego sezonu. Teraz okazuje się, że raczej nie skończy się tylko na tym! 

 

Choć Squid Game błyskawicznie osiągnęło globalny sukces, to powstanie kontynuacji nie było znowuż takie oczywiste. Reżyser serialu jeszcze niedawno wspominał, iż stworzenie tytułu było na tyle pracochłonne, iż nie zamierza póki co podejmować się prac nad sequelem. Co$ najwyraźniej musiało przekonać twórcę produkcji, gdyż teraz dowiadujemy się o rzekomych planach znacznej rozbudowy dotychczasowej historii.

Na plany ekspansji Squid Game wskazują niedawne słowa samego szefa Netflixa, Teda Sarandosa. W rozmowie z serwisem Variety, powiedział on zdanie, które sugeruje nadejście nie jednego, a potencjalnie kilku nowych sezonów:

„Uniwersum Squid Game dopiero się rozpoczęło.” – wyznał Ted Sarandos Póki co ciężko stwierdzić czy słowa szefa Netflixa tyczą się samego serialu czy może ewentualnych planów na spin-off’y bądź filmy pełnometrażowe. Możliwe również, że w przyszłości doczekamy się hollywoodzkiej adaptacji koreańskiego hitu, która z pewnością cieszyłaby się niemałym zainteresowaniem.

Szczegółów dowiemy się w swoim czasie, jednak pewnym jest, że fani serialu mają na co czekać! źródło: Variety 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.