KINO I SERIALE NEWS

Squid Game z potwierdzonym drugim sezonem!

Wygląda na to, że czeka nas oficjalny powrót Squid Game! Aż do teraz niewiele mówiło się o kontynuacji, jednak temat poruszył sam reżyser serialu – Hwang Dong-hyuk. Drugi sezon ukaże dalsze losy Seong Gi-huna.

 

Choć Squid Game błyskawicznie osiągnęło globalny sukces, to powstanie kontynuacji nie było znowuż takie oczywiste. Reżyser serialu jeszcze niedawno wspominał, iż stworzenie tytułu było na tyle pracochłonne, iż na razie nie planuje rozpoczęcia prac nad sequelem:

„Na razie nie zacząłem na poważnie myśleć nad rozpoczęciem prac nad Squid Game 2. Obecnie męczy mnie samo pomyślenie o tym. Gdybym miał jednak podjąć się tego zadania, na pewno chciałbym skorzystać z pomocy innych doświadczonych scenarzystów i reżyserów.” – wyznał Hwang Dong-hyuk w rozmowie z serwisem Variety

Coś najwidoczniej się w tej kwestii zmieniło, albowiem teraz, twórca tytułu oficjalnie potwierdził nadejście drugiego sezonu! Na razie nie poznaliśmy żadnych konkretów. Dowiedzieliśmy się jednak, że głównym bohaterem dalej będzie Seong Gi-hun (456).

„Popularność serialu wywarła na nas ogromną presję oraz oczekiwania, którym ciężko będzie sprostać. Squid Game otrzymało jednak ogrom miłości z całego świata, a więc wydaje mi się, że nie mamy wyjścia… Drugi sezon powstanie! Na razie wszystko znajduje się na etapie konceptu, który powoli doszlifowuje, a więc nie mogę nic zdradzić. Obiecuje jednak, że Gi-hun powróci, aby dokonać czegoś ważnego dla świata.” – wyznał twórca serialuWygląda więc na to, że obecnie wszystko jest na etapie zbierania pomysłów, które przerodzą się w proces produkcyjny dopiero za jakiś czas. Powrót Gi-huna może oznaczać plany na jego ponowny udział w grze, bądź – jak sugerują liczne teorie – próbę jej sabotażu. Wszystkiego dowiemy się wraz z premierą drugiego sezonu, którego data na razie pozostaje nieznana. źródło: Polygon 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.