GAMING NEWS TECHNOLOGIA

Steam pracuje nad Letnią Wyprzedażą oraz nowym programem lojalnościowym

Już w te wakacje nadejdzie jedno z najważniejszych świąt wszystkich graczy, czyli Letnia Wyprzedaż na platformie Steam. Valve, rok rocznie, przecenia w tym okresie mnóstwo tytułów z biblioteki usługi, jednak poza wakacyjną promocją, przygotowywana jest również istotna zmiana w funkcjonowaniu platformy. 

Okres wakacyjnych promocji na Steam, to właśnie ten czas, w którym cały internet zalany jest memami z leżącym na stosie banknotów Gabem Newell’em. Gracze ochoczo sięgają wówczas po swoje portfele, aby wykupować, nieraz bardzo mocno, przecenione tytuły. Wyczekiwane wydarzenie ma rozpocząć się 25 czerwca i potrwać do 9 lipca. Poza samą datą nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, jednak w świat poszła informacja o nowej funkcji, którą niebawem zamierza wdrożyć Valve. Jak donosi Pavel Djundik ze Steam Database, Steam ma zostać wzbogacone o program lojalnościowy, który może zrewolucjonizować sposób działania platformy. 

Usługa ma zostać wzbogacona o system punktowy, który pozwoli nam na zdobywanie cyfrowych przedmiotów, specjalnych odznak, a być może nawet zniżek na poszczególne tytuły. Sposób samego pozyskiwania punktów nie jest jeszcze znany, a o samej funkcji nie wiadomo na razie nic więcej. Zamysł brzmi bardzo intrygująco i z  może okazać się  istnym strzałem w dziesiątkę.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: