GAMING NEWS

Steam Summer Sale 2021 wystartuje jeszcze w tym miesiącu!

Każdego lata platforma od Valve oferuje graczom różnorodne przeceny w ramach wydarzenia Steam Summer Sale. W czasie promocji ustrzelić można gry w naprawdę okazyjnych cenach i bardzo możliwe, że ruszy ona już za kilka dni!

 

W sieci pojawił się przeciek dotyczący daty premiery Steam Summer Sale 2021. Zdaniem strony SteamDB – która ma na koncie wiele sprawdzonych informacji dotyczących platformy – letnia promocja biblioteki Steam miałaby wystartować jeszcze w tym miesiącu!

Informatorzy ze Steam Database wskazali start oferty na 24 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Akcja miałaby potrwać do 8 lipca.Ciężko ocenić wiarygodność tej informacji, jednak oparta jest ona rzekomo na mailach, które Steam wysłał do swoich partnerów. Na razie wciąż nie wiemy jakie tytuły otrzymają przeceny, jednak najpewniej poznamy pierwsze z nich w ciągu najbliższych dni. Inne przecieki mówią o tym, że akcja rozpocznie się dzień później, czyli trwać będzie w dniach 25 czerwca – 9 lipca.

Biorąc pod uwagę obydwie wersje, Steam Summer Sale 2021 powinno zostać oficjalnie zapowiedziane w ciągu najbliższych dni.źródło: GRY-OnLine.pl 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.