KINO I SERIALE NEWS

Wiemy ile odcinków będzie miał 5. sezon Stranger Things!

Od dłuższego już czasu wiemy, że popularne na całym świecie Stranger Things zakończy się na 5. sezonie. Na ostateczny finał poczekamy jeszcze wiele miesięcy, jednak już teraz pojawiły się pierwsze interesujące informacje, dotyczące nadchodzących odcinków!

 

Czwarty sezon Stranger Things zadebiutował na Netflixie w dwóch częściach, które ukazały się kolejno 27 maja oraz 1 lipca. Mimo, że na premierę trzeba było czekać znacznie dłużej niż dotychczas, wysiłki producentów zdecydowanie opłaciły się. Tylko w pierwszym miesiącu od premiery, serial przekroczył barierę miliarda odtworzeń, co jest osiągnięciem, którym z całej oferty Netflixa, mogło do tej pory poszczycić się jedynie Squid Game.

5. sezon produkcji jest obecnie zdecydowanie jedną z najbardziej wyczekiwanych premier. Choć data premiery wciąż stoi pod znakiem zapytania, znamy już planowaną ilość odcinków!Ile odcinków będzie mieć Stranger Things 5? 

Zdjęcie, które niedawno opublikowano na oficjalnych mediach społecznościowych, sugeruje ze 5. sezon Stranger Things zamknie się w 8 odcinkach. Choć ich konkretne długości poznamy dopiero w okolicach premiery, najprawdopodobniej będą one krótsze niż epizody z 4 sezonu.

Warto zwrócić uwagę, na podwójną linie, którą możemy dostrzec pomiędzy odcinkami #4 i #5. Może ona sugerować, iż ponownie czeka nas premiera w dwóch częściach, bądź potencjalny time skip w fabule serialu.
Data premiery Stranger Things 5

Póki co nie pojawiły się żadne wiarygodne informacje dotyczące daty premiery piątego sezonu Stranger Things. Nieoficjalne pogłoski sugerują jednak, że produkcja ukaże się nie wcześniej niż w 1. połowie 2024 roku.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: