KINO I SERIALE NEWS

Stranger Things dostanie nowy animowany serial na Netfliksie

W trakcie oczekiwania na premierę piątego i ostatniego sezonu Stranger Things, który jest wysoko ocenianą produkcją na Netfliksie, gigant streamingowy zaskoczył fanów nowym projektem. Nadchodzi serial animowany!

 

Oficjalnie ogłoszono produkcję serialu animowanego Stranger Things, którego twórcami są firmy Flying Bark Productions, Upside Down Pictures i 21 Laps, a producentami wykonawczymi Eric Robles, oraz bracia Matt i Ross Duffer – ci sami, którzy stworzyli Stranger Things.

Nieznane są jeszcze szczegóły fabularne dotyczące tego serialu animowanego. Nie znamy również jego przewidywanej daty premiery. Bracia Duffer ujawnili jednak, że ich najnowsza produkcja będzie hołdem dla klasycznych kreskówek, emitowanych w sobotnie poranki.Na chwilę obecną nie wiadomo o czym będzie omawiany tytuł, lecz określono go jako spin-off. Możemy więc założyć, że raczej znajdą się w nim kompletnie nowe wątki.

Przypomnijmy, że 4. sezon Stranger Things – a konkretniej jego druga część – zadebiutował w lipcu 2022. Wszystko wskazuje na to, że na premierę ostatniego sezonu poczekany co najmniej do końcówki 2024 roku.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.