GAMING INTERNET NEWS

Stworzono bota zmieniającego redditowe kłótnie w rozprawy z Ace Attorney

Burzliwe dyskusje są w internecie codziennością i na ogół niewiele trzeba, aby stopniowo przemieniały się one w wieloosobowe – i niekiedy ostre – kłótnie. Czytanie tego typu wymiany zdań bywa ciekawe, jednak może być znacznie ciekawsze, gdy przeniesiemy wszystko w ramy serii Phoenix Writght: Ace Attorney! 

 

Umożliwia to „objection-bot” stworzony przez jednego z użytkowników reddita, Micaha Price’a, który sczytuje komentarze zamieszczone w danym wątku, a następnie podstawia je pod scenę debaty z gry Ace Attorney. Używanie bota jest bardzo proste i wymaga od nas jedynie znalezienia wyjątkowo interesującej dyskusji, a następnie skomentowanie jej przy użyciu komendy „!objection-bot„. Gotowe wideo otrzymamy w odpowiedzi na nasz komentarz, a poniżej możecie zobaczyć jak wygląda stworzony w ten sposób materiał:Głównymi bohaterami wygenerowanego pliku zawsze są Phoenix Wright oraz Miles Edgeworth. Każdy dodatkowy członek dyskusji występuje w nim jako losowa postać i w zależności od treści komentarzy, bot stara się dobierać adekwatną mimikę, animacje – a w odpowiednich do tego miejscach –  nawet kultowe już „Objection!”  

Price wyznał, iż całość udało mu się napisać w niecałe 3 dni przy użyciu języka Python. Bot działa na razie jedynie w obrębie reddita, jednak możliwe, że z czasem będzie on usprawniany, zwłaszcza, że całość wypuszczona została jako open-source.

Warto również wspomnieć, iż póki co nie działa on w każdym subreddicie, a jedynie w konkretnych z nich, wyszczególnionych na jego własnym profilu. W chwili pisania tego artykułu jest ich ponad 100, a lista z pewnością będzie się regularnie powiększać.
źródło: Kotaku

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.