GAMING NEWS

Super Mario Maker 2 od teraz z funkcją tworzenia własnych światów

Super Mario Maker 2 jest sequelem gry, która udostępnia nam obfitujący w możliwości edytor plansz. Druga odsłona tytułu pozwala graczowi na jeszcze większą kreatywność, zwłaszcza jeśli chodzi o jego najnowszą aktualizację. Od teraz tworzenie pojedynczych leveli to nie wszystko, bowiem już jutro do gry zostanie dodana funkcja tworzenia całych światów. 

Chodzi rzecz jasna o widoczne z lotu ptaka mapy prowadzące do poszczególnych, stworzonych przez nas poziomów. Narzędzie służące do ich edytowania trafi do gry wraz z jej najnowszą aktualizacją i zdecydowanie nie jest to byle nowa funkcja, a prawdopodobnie najważniejszy update w historii Mario Maker’a. Gracz może od teraz zaprojektować swój własny świat, dowolnie aranżując ścieżkę od startu do mety z wykorzystaniem stworzonych przez siebie poziomów, transportujących rur, a nawet leveli bonusowych. 

Aktualizacja, zawierająca widoczny na materiale powyżej, edytor plansz, trafi do gry już jutro, 22 kwietnia i ma być ostatnią aktualizacją przewidzianą dla Super Mario Maker 2. Nintendo postanowiło bardzo wyraźnie zaznaczyć fakt, iż będzie to finalny update produkcji, zostawiając graczy z funkcją, która w zasadzie pozwala na tworzenie własnych, kompletnych gier z serii o czerwonym hydrauliku. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.