GAMING NEWS

Super Mario Party z trybem online po trzech latach od premiery

Super Mario Party zadebiutowało na konsoli Nintendo Switch w październiku 2018 roku. Mimo iż tytuł mocno nastawiony jest na rozgrywkę wieloosobową, nie wspierał on nigdy rozgrywki online. Zmieniło się to dopiero po niespełna trzech latach od premiery, wraz z najnowszą aktualizacją. 

 

Trwała to blisko 3 lata, ale w końcu stało się! Nintendo w końcu postanowiło wysłuchać próśb graczy, wzbogacając Super Mario Party o moduł sieciowy. Wcześniej dostępny był on jedynie w trybie Online Mariothon, jednak ten umożliwiał jedynie rozgrywanie pojedynczych mini-gier.  Darmowy update umożliwiający rozgrywkę online trafił do gry właśnie dziś i tyczy się on zarówno trybu Mario Party jak i Partner Party.

Sama aktualizacja jest darmowa, jednak pamiętajmy, że gra sieciowa wymaga subskrypcji Nintendo Switch Online. W obydwu wcześniej wspomnianych trybach, niezmiennie uczestniczyć może maksymalnie 4 graczy. Osoby hostujące grę otrzymają możliwość tworzenia pokojów z hasłami, dzięki czemu do lobby nie będą wchodzić nieproszeni goście.

Data premiery Super Mario Party 2 wciąż pozostaje nieznana, jednak branżowi analitycy datują jej potencjalne nadejście na 2021 rok (lub początek 2022).źródło: IGN Polska  

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.