GAMING JAPONIA NEWS

Super Nintendo World otwarte już wkrótce! Park rozrywki jest już na końcowym etapie prac

Poza dość dużą współpracą z duńską firmą Lego, Nintendo, jeszcze w 2017 roku, zainicjowało znacznie większe przedsięwzięcie wspólnie z Universal Studios. Na świecie istnieje łącznie 9 parków rozrywki spod szyldu wytwórni, z których znajdujący się w Osace, Universal Studios Japan, doczeka się niedługo nowego segmentu, opartego o kultowe produkcje Nintendo. 

Super Nintendo World, to strefa, która powstaje równolegle w aż czterech parkach Universala, znajdujących się w: Osace, Orlando, Los Angeles oraz Singapurze. To właśnie znajdujący się w Japonii, Universal Studios Japan, jest najbliżej otwarcia nowej atrakcji, w której znaleźć będzie można rozmaite lokacje, poświęcone między innymi bohaterom serii Super Mario, czy Donkey Kong’a. Zbudowanie infrastruktury w samej Osace, kosztowało Nintendo ponad 400 milionów dolarów, a co widać na najnowszych zdjęciach oraz nagraniach, budowa wkracza już w etap wykończeniowy. 

Segment Nintendo ma zajmować w parku podobną przestrzeń, co znajdująca się w tym samym parku przestrzeń, poświęcona uniwersum Harry’ego Pottera. Park będzie gotowy do otwarcia jeszcze w tym roku, ale to, zależy głównie od stanu sytuacji pandemicznej.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.