GAMING NEWS

Świetne recenzje Doom: Eternal. Nowa odsłona serii dostaje nawet oceny 10/10!

Nowa odsłona gry, która zapoczątkowała gatunek FPS w formie jaką dzisiaj znamy nie mogła obyć się bez echa. Na najnowszego Doom’a czekała masa oddanych fanów, a recenzje jasno dają do zrozumienia, że było na co czekać. Recenzenci nie mogą się nachwalić nowej odsłony serii wystawiając oceny na poziomie 90/100.

Nowa produkcja id Software miała pierwotnie pojawić się na rynku jesienią 2019 roku, lecz debiut został przesunięty o kilka miesięcy. Nowy Doom znacznie utrudni Cyberpunk 2077 potencjalny tytuł gry roku, bowiem produkcja pozytywnie przerosła oczekiwania graczy i recenzentów. Doom: Eternal ma swoją oficjalną premiere właśnie dzisiaj, a średnia ocen na Metacritic’u oscyluje w okolicach 90/100!

Zrzut-ekranu-2020-03-20-o-16-58-57 Zrzut-ekranu-2020-03-20-o-16-59-13

Pięciu z recenzentów w tym The Guardian oraz Daily Star przyznali produkcji perfekcyjną note 100/100, natomiast Power Unlimited w swojej recenzji przyznał grze ocenę 9,7/10, dokładając, że jest to najlepsza gra gatunku FPS wszech czasów. Na twitterze Bethesdy pojawiły się również podziękowania reżyserów gry, w których Hugo Martin oraz Marty Stratton dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w proces twórczy nowego Dooma.

Jeśli mieliście już okazje pograć w Doom: Eternal, koniecznie dajcie znać o pierwszych wrażeniach w komentarzach!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.