ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Te serie anime trafią na Netflixa jeszcze w tym roku!

Biblioteka Netflixa staje się miejscem bardzo przyjaznym fanom japońskiej popkultury, oferując coraz większy wybór różnorodnych serii. Platforma stale dokłada do oferty wiele istniejących już animacji, jednak coraz częściej, niektóre mają na niej swoją cyfrową premierę. Oto lista tych anime, które zadebiutują na Netflixie jeszcze w tym roku:

 

Komi Can’t Communicate 

Anime Komi Can’t Communicate jest jedną z bardziej wyczekiwanych adaptacji ostatnich lat. Seria opowiada o introwertycznej Komi-san, która ma spory problem z nawiązywaniem jakiegokolwiek kontaktu z innymi ludźmi. Komunikacyjne problemy dziewczyny zauważa Tadano, który zaczyna uczyć ją tajników zachowań socjalnych. Pierwszy odcinek zadebiutuje na Netflixie 21 października, a kolejne ukazywać się będą co tydzień.

 

Blue Period 

Seria na podstawie mangi autorstwa Yamaguchi Tsubasy trafi do biblioteki Netflixa już 9 października. Głównym bohaterem historii jest licealista, Yataro Yaguchi, który pewnego dnia odkrywa w sobie ponadprzeciętne zamiłowanie do sztuki. Poszczególne odcinki emitowane będą w tygodniowych odstępach. 

Violet Evergarden the Movie

Violet Evergarden the Movie jest jedną z trzech produkcji pełnometrażowych na omawianej liście. Film zadebiutował co prawda niemal równy rok temu, jednak wielu fanów do tej pory nie miało dogodnej możliwości jego obejrzenia. Okazja ku temu pojawi się już 13 października tego roku, czyli w dniu globalnej premiery na Netflixie.

 

The Way of The Househusband 2 

Nadchodzi druga część adaptacji mangi od Kousuke Oono, prezentującej losy byłego członka Yakuzy, który dąży do zostania wzorowym panem domu. Pierwszy sezon od jakiegoś czasu dostępny jest w bibliotece Netflixa – i poza głosami krytyki dotyczącymi animacji – przyjęty został całkiem pozytywnie. Nowe odcinki ukażą się już 7 października i ponownie będzie ich zaledwie 5. 

 

The Seven Deadly Sins: Dragon’s Judgment Part 2 / The Seven Deadly Sins: Cursed by Light

Druga partia odcinków ostatniego sezonu The Seven Deadly Sins ukaże się już lada dzień! Ostatnich 12 odcinków zawita do Netflixa już 23 września, jednak to nie wszystko. Nieco ponad tydzień później, a dokładnie 1 października, do serwisu trafi również film The Seven Dealdy Sins: Cursed by Light, stanowiący bezpośrednią kontynuację odcinkowej serii. 

JoJo Bizzare Adventure Part 6: Stone Ocean 

Animowana adaptacja 6. części mangi Hirohiko Arakiego otrzyma ekskluzywną premierę na Netflixie, wyprzedzającą nawet tą w japońskiej telewizji. Akcja skupi się na Jolyne Cujoh i będzie osadzona kilka lat po wydarzeniach z 5. partu. Choć nie znamy jeszcze dokładnej daty, seria ma ukazać się na platformie w grudniu 2021 roku. 

 

Baki Hanma 

Jeszcze w tym miesiącu, światło dzienne ujrzy kompletnie nowe anime z uniwersum Baki’ego. Nie będzie to stricte sequel serii dostępnej na Netflixie, jednak kompletnie nowa produkcja, na którą złożyć ma się 12 odcinków. Premiera już 30 września. 

 

Scissor Seven 3

Trzeci sezon serii Scissor Seven zadebiutuje już 3 października tego roku! Jest to oryginalna produkcja Netflixa, a więc poprzednie dwa sezony również znajdują się w bibliotece serwisu. Wszystkie odcinki anime zostaną udostępnione w dniu premiery.

 

Bright: Samurai Soul 

Listę nowości zamyka kolejna oryginalna produkcja Netflixa. Birght: Samurai Soul będzie tytułem pełnometrażowym, opartym na aktorskim filmie Bright z 2017 roku. Adaptacja wyląduje na Netflixie w dniu 12 października 2021 roku.
 

To wszystkie z potwierdzonych anime, które zasilą bibliotekę Netflixa w ciągu najbliższych miesięcy. W praktyce pojawi się ich pewnie trochę więcej, jednak na razie brak dodatkowych szczegółów na temat innych potencjalnych nowości.

Wiele z serii niespodziewanie trafia do biblioteki platformy z dnia na dzień, czego przykładem może być dodany niedawno Demon Slayer. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.