GAMING MOBILE NEWS

Teamfight Tactics – Riot Games zaimplementuje podpowiedzi dotyczące składania przedmiotów

Taktyczny tryb League of Legends szybko wyrósł na osobną produkcję niezależną od głównego trybu 5v5, która wkupiła się w łaski graczy równie wciągającą, co nie aż tak angażującą formą rozgrywki. Następna aktualizacja 10.16 wprowadzi do trybu funkcję, na którą gracze czekali od początku jego powstania. 

TFT błyskawicznie przypadło do gustu graczom, stając się całkowicie osobnym tytułem, w który zagrywają się zarówno weterani Summoners Rift, jak i osoby nie mające z mobą Riot Games zbyt wiele wspólnego. Tak jak ta pierwsza grupa dysponuje przewagą w postaci znajomości poszczególnych przedmiotów, tak druga część „świeżych” graczy, musiała uczyć się poszczególnych kombinacji na pamięć lub korzystać z dodatkowych programów ułatwiających ten aspekt gry. Już niedługo nie będzie to koniecznie, bowiem najbliższa aktualizacja zawierać będzie wyczekiwaną funkcję podpowiedzi dotyczących przedmiotów. 

Omawiana funkcja pojawić ma się wraz z aktualizacją 10.16, która planowana jest na 5 sierpnia. Pełna lista możliwych wariantów ukazywać się będzie po kliknięciu na dany przedmiot prawym przyciskiem myszki. Póki co nie wiadomo czy podobne rozwiązanie pojawi się również w mobilnej wersji TFT.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.