GAMING INTERNET NEWS

TEKKEN 7 – Krystyna dołącza do turnieju King of The Iron Fist!

Kilka dni temu miała miejsce zapowiedź DLC do Tekkena 7, która odbiła się w polskim internecie wyjątkowo szerokim echem. Zmierzająca do gry wojowniczką okazała się być fikcyjna Premier Polski, której imię poznaliśmy właśnie teraz! Nad postacią pracowano rzekomo od wielu lat. 

 

EDIT: Jednak nie Krystyna, tylko Lidia Sobieska! 

Domniemana Ciri okazała się nosić imię “Krystyna”, co zostało oficjalnie potwierdzone przez twórców gry. Pełna prezentacja bohaterki jeszcze przed nami, jednak okazało się, iż Microsoft z lekkim wyprzedzeniem wypuścił co poniektóre informacje o postaci, które zostały skopiowane przez internautów, zanim zostały usunięte.

Jeśli zastanawiacie się jak Krystyna połączona zostanie z uniwersum Turnieju Żelaznej Pięści, oto jak brzmiał jej opis w sklepie Microsoftu:

“Kobieta, która błyskawicznie doszła do władzy w Polsce. Premier Krystyna oficjalnie dołącza do King of The Iron Fist, aby przejąć kontrole nad Mishima Zaibatsu dla swojego kraju. Ma osobiste motywy związane z rodziną Mishima.”Na więcej informacji o bohaterce będziemy musieli jednak trochę jeszcze poczekać. Warto wspomnieć, iż pierwsze wzmianki o polskiej postaci pojawiły się już w grudniu 2019 roku, kiedy to ojciec Tekkena – Katsuhiro Harada, przyznał, iż “pomysł na polską reprezentantkę turnieju narodził się już blisko 8 lat temu”.źródło: gram.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: