GAMING NEWS

TEKKEN 7 – Polska premier to jednak nie Krystyna, tylko… Lidia Sobieska!

Pod koniec zeszłego miesiąca informowaliśmy o rzekomym imieniu pierwszej, polskiej reprezentantki turnieju King of the Iron Fist. Zgodnie z notką, pochodzącą z przedwcześnie wypuszczonego opisu bohaterki, miała ona nosić imię Krystyna. Okazuje się, że tak jednak nie będzie, bowiem tajemnicza Ciri ze zwiastuna – to tak naprawdę Lidia Sobieska!  

 

O tym, że polska Pani premier będzie nazywać się Krystyna, dowiedzieliśmy się z poniższego opisu postaci, który – najpewniej przez pomyłkę – pojawił się w sklepie Microsoftu:

„Kobieta, która błyskawicznie doszła do władzy w Polsce. Premier Krystyna oficjalnie dołącza do King of The Iron Fist, aby przejąć kontrole nad Mishima Zaibatsu dla swojego kraju. Ma osobiste motywy związane z rodziną Mishima.”

Wpis został usunięty chwilę po publikacji i możliwe, że był błędem bądź żartem osoby, odpowiedzialnej za jego publikację. Nie można również wykluczyć, że bohaterka faktycznie miała nazywać się Krystyna, jednak nie była to ostateczna decyzja twórców i finalnie uległa zmianie.Wszystko wskazuje na to, że bohaterka ostatecznie będzie nazywać się Lidia Sobieska – a przynajmniej tak wynika z listu, będącego częścią paczki promocyjnej, którą Bandai Namco wysłało niektórym serwisom branżowym.

Autorem wspomnianej korespondencji jest sam Heihachi Mishima, który zaprosił polską premier do wzięcia udziału w turnieju King of The Iron Fist:

” Szanowna Pani Premier,

Nie zamierzam pozytywnie rozpatrzyć Pani prośby o wycofanie Tekken Force z Polski. Mimo wszystko szanuję to, że udało się Pani zajść tak wysoko w tak młodym wieku. Nie wątpię, że będzie pani miała istotny wpływ na rozwój swojego kraju. Jeśli jednak zgodzi się Pani współpracować z Michima Zaibatsu, zagwarantuje Pani nasze pełne wsparcie na polu politycznym, ekonomicznym oraz militarnym.

Mam nadzieję, że rozumie Pani, że odrzucenie oferty postawi Panią i pani kraj w niebezpiecznej sytuacji. 

Jeśli ma Pani jakiekolwiek zastrzeżenia, zachęcam do wzięcia udziału w Turnieju Króla Żelaznej Pięści i przedstawić mi je bezpośrednio.

Niecierpliwie czekam na Pani przemyślaną odpowiedź.

22 stycznia

Dyrektor Generalny Mishima Zaibatsu, Heihachi Mishima”

Oferta została rzecz jasna odrzucona przez polską premier, która zamierza wziąć sprawy w swoje ręce i stawić się na turnieju. Dowiedzieliśmy się również w jakiej sztuce walki specjalizuje się polska bohaterka, dzięki czarnemu pasowi w karate, dołączonemu do listu:Lidia trafi do gry w DLC 18, które zadebiutuje już wiosną tego roku. 

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.