GAMING NEWS

Tekken 8 – Wielki powrót trybu Tekken Ball!

Nadchodzący Tekken 8 wniesie do cyklu sporo nowości, ale wygląda na to, że nie zabraknie i ciekawych powrotów do przeszłości! Tytuł wzbogacony zostanie o tryb, który do tej pory występował w zaledwie dwóch odsłonach. Mowa oczywiście o Tekken Ball! 

 

Debiutujący na początku przyszłego roku Tekken 8 otrzyma tryb, którego powrotu wyczekiwało wielu fanów cyklu. Tekken Ball – bo o nim mowa – pojawił się po raz pierwszy w Tekken 3 z 1998 roku. Następnie zawitał do portu Tekken Tag Tournament 2 (2012) na Nintendo Wii. Wygląda na to, że – po ponad dekadzie nieobecności – trafi on również do najnowszej odsłony!

Tekken Ball to dość niecodzienny tryb, w którym wybrani przez nas wojownicy walczą przy użyciu piłki plażowej. Kluczem jest odbicie jej w dobrym momencie, gdyż im dłużej jest ona w grze, tym bardziej odczuje to gracz, który nią oberwie. Możecie podejrzeć jak to wygląda w praktyce, na materiale zamieszczonym poniżej:Przypomnijmy, że Tekken 8 oficjalnie zadebiutuje 26 stycznia 2024 roku. Tytuł ukaże się wówczas na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series.

Więcej o nadchodzącej odsłonie oraz zmierzających do niej nowościach dowiecie się z poniższego artykułu.

TEKKEN 8 – Data premiery, fabuła i najważniejsze nowości


 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.