GAMING MOBILE NEWS

TFT: Losy – Pierwszy wgląd w nowe areny, Małe Legendy oraz Przepustkę+

Zaledwie dwa dni temu poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące nowych bohaterów oraz synergii w nadchodzącym 4. zestawie TFT. O Losach wiadomo od tamtej pory już znacznie więcej, bowiem ujawnione zostały informacje na temat przepustki, Małe Legendy oraz nowe Areny. O wszystkim przeczytacie poniżej:

 

Małe Legendy 

Wraz z nową rotacją w grze pojawią się trzy nowe stworki, których wszystkie wersje (poza legendarną) zakupić będzie można w sklepie gry, za kolejno: 750RP za wersję rzadką oraz 925RP za epicką.  Wszystkie ich warianty będzie można pozyskać również w jajkach, co tradycyjnie będzie jedynym sposobem na zdobycie ich legendarnej odmiany. Tak prezentują się Ao Shin, Umbra oraz Choncc:

Ao Shin
Choncc
Umbra

Nowa rotacja ma wprowadzić również nowe możliwości w segmencie levelowania Małych Legend. Do gry trafi nowa waluta – Odłamki Gwiazd, którą nabyć będzie można za RP bądź z przepustki. Odłamki pozwolą na podniesienie poziomów wybranej przez nas Małej Legendy, bez konieczności trafienia jej duplikatów w losowych jajkach. 

 

Areny 

TFT Losy wzbogaci tytuł o trzy nowe areny – Festiwalu, Kanmei oraz Arkana. Poza walorami wizualnymi, wszystkie z nich będą reagować na stan naszej gry. Areny będą zmieniać się adekwatnie do przebiegu rozgrywki, reagując na poszczególne wydarzenia, takie jak: Seria zwycięstw / porażek, śmierci bohaterów czy podnoszenie poziomów poszczególnych jednostek. Poszczególne plansze będzie można nabyć w cenie 1380RP, bądź 2900RP za cały zestaw. 

Arena Festiwalu
Arena Kanmei
Arena Arkana

 

Przepustka+

Gracze, którzy będą chcieli zdobyć większą ilość nagród z gier, tradycyjnie otrzymają możliwość zakupienia Przepustki+ w cenie 1295RP. Poza jajkami oraz emotkami, pozwoli ona na zdobycie Odłamków Gwiazd, nowych wybuchów, Duszka Nefrytowego Imperatora oraz dwóch Aren Losów.

Nowe wybuchy
Duszek Nefrytowego Imperatora
Arena Losów I
Arena Losów II

 

Zgodnie z informacjami Riot Games, nowa rotacja ma trafić na serwery testowe „w ciągu kilku najbliższych dni”, a więc już niedługo otrzymamy możliwość jej samodzielnego sprawdzenia. Losy zadebiutują w oficjalnej wersji gry w patchu 10.19, który planowany jest na 16 września. 

POLECANE: TEST WIEDZY Z 3. ZESTAWU TEAMFIGHT TACTICS

źródło: Oficjalna strona League of Legends

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.