GAMING NEWS

The Game Awards 2021 – „Na gali pojawią się co najmniej cztery mocne zapowiedzi”

Lada dzień odbędzie się gala The Game Awards 2021 , podczas której tradycyjnie zobaczymy zapowiedzi wielu przyszłorocznych tytułów. Okazuje się, że w tej edycji mogą one być wyjątkowo interesujące, co potwierdził sam twórca wydarzenia! 

 

Geoff Keighley, który jest zarówno pomysłodawcą jak i prowadzącym The Game Awards, wyjawił czego możemy się spodziewać po tegorocznej edycji gali. W rozmowie z serwisem FTW, Keighley wyznał, że czeka nas sporo niemałych niespodzianek.

Podczas gali zobaczymy rzekomo „4 lub 5 zapowiedzi porównywalnych skalą do Elden Ring„. Prowadzący wspomniał również, że jest na bieżąco z latającymi po sieci plotkami, które w większości mają mijać się z prawdą. Oznacza to, że wiele z zapowiedzi najprawdopodobniej dotyczyć będzie tytułów, o których mówiło się póki co niewiele, bądź nawet wcale. Kieghley wspomniał również, że niektóre gry mają dostarczyć graczom „prawdziwie next-genowy gameplay”. Informacja ta jasno sugeruje, że zobaczymy co najmniej jeden widowiskowy tytuł na Playstation 5 lub Xbox Series X/S.

Z nowinek póki co najbardziej antycypowanych przez internautów, wyróżnić można te, dotyczące nowego Dragon Age oraz – zapowiedzianego w zeszłym roku – Hogwart’s Legacy. O tym czy segment poświęcony którejkolwiek z wymienionych produkcji znalazł się w programie eventu przekonamy się już niedługo.


Transmisja The Game Awards 2021 odbędzie się w nocy z 9 (czwartek) na 10 (piątek) grudnia. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 2:00 i potrwa około trzy godziny.źródło: FTW 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: