ANIME I MANGA NEWS

The Rising of the Shield Hero – 3. sezon anime na nowym zwiastunie

Już kilka miesięcy temu, a konkretnie w kwietniu, poznaliśmy planowany termin premiery 3. sezonu The Rising of the Shield Hero. Teraz seria otrzymała nowy zwiastun i wszystko wskazuje na to, że data jej debiutu nie uległa zmianie!

 

Jeden z popularniejszych przedstawicieli gatunku Isekai ostatnich lat już niebawem otrzyma kontynuację! Anime The Rising of the Shield Hero powróci wraz z 3. sezonem i – co najlepsze – nie będzie trzeba długo czekać!

Choć wciąż nie znamy dokładnej daty, potwierdzono, że 3. sezon serii zadebiutuje gdzieś w październiku 2023 roku! W sieci pojawił się również nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej:Za cyklem light novel będącym pierwowzorem anime stoi Aneko Yusagi. Całość obecnie zamyka się w 22 tomach, z czego drugi sezon anime zakończył się na ekranizacji 9. z nich.

Nadchodzący trzeci sezon The Rising of the Shield Hero najprawdopodobniej adaptować będzie tomy 10-12. Kwestia powstania kolejnych sezonów jest więc jak najbardziej otwarta i bezpiecznie można stwierdzić, że 4. sezon ma spore szanse na powstanie.

Animacja serii niezmiennie będzie efektem prac studia Kinema Citrus. Zmieni się natomiast jej główny reżyser, którym w 3. sezonie został Hitoshi Haga. Artysta był twórcą storyboard’ów do kilku odcinków z pierwszego sezonu serii.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.