ANIME I MANGA NEWS

The Seven Deadly Sins: Dragon’s Judgement z datą premiery na Netflixie!

Czwarty sezon The Seven Dealy Sins miał ukazać się już w październiku zeszłego roku, jednak premiera została przełożona przez pandemię. Dragon’s Judgment rozpoczęło swoją emisję w japońskiej telewizji 6 stycznia, jednak teraz, w końcu poznaliśmy oficjalną datę premiery serii na Netflixie!

 

Dragon’s Judgement, czyli ostatni sezon  The Seven Deadly Sins, w końcu posiada wyznaczoną premierę na platformie Netflix! Globalna premiera 4. sezonu nastąpić ma już 28 czerwca, w którym to dniu seria powinna ukazać się również w Polsce.

Co poniektórzy z was z pewnością zauważyli, że w bibliotece Netflixa znajdują się już przecież 4 sezony serii. Jest tak ponieważ platforma oznaczyła odcinki OVA jako sezon drugi. Dragon’s Judgement ukaże się więc w bibliotece serwisu jako sezon piąty, jednak oficjalnie jest to czwarta część przygód.
Zwiastun finałowego sezonu możecie zobaczyć poniżej:

Warto wspomnieć, że tego lata ukazać ma się również film pełnometrażowyThe Seven Deadly Sins: Cursed by Light. Wspomniana produkcja będzie pełnoprawną kontynuacją zdarzeń z ostatniego sezonu i ma ukazać się 2 lipca 2021 roku. źródło: Anime Corner

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: