GAMING INTERNET NEWS

The Sims 4 z własnym reality show! Oto The Sims Spark’d

Firma Electronic Arts przygotowała nie lada niespodziankę dla fanów czwartej odsłony serii The Sims. Amerykańska stacja TBS, jeszcze w tym miesiącu, rozpocznie emisję programu The Sims Spark’d – czyli kompetytywnego show z gatunku reality show! 

Miłośnicy The Sims 4 otrzymają program w wyjątkowo oryginalnym formacie. W The Sims Spark’d,  zobaczyć będziemy mogli wieloetapową rywalizację drużynową, w której udział wezmą trzyosobowe zespoły, składające się między innymi ze streamerów oraz YouTuberów, bezpośrednio związanych z serią The Sims.  Uczestnicy programu będą mieli za zadanie wykreować jak najoryginalniejszą rodzinę Simów wraz z ich miejscem zamieszkania, a następnie wymyślić jak najbardziej kreatywne tło fabularne, tworząc coś w stylu Big Brother’a. Całość ma być co odcinek oceniana przez jury, którego skład zasili między innymi przedstawiciel odpowiedzialnego za grę, studia Maxis. Zwycięzców rywalizacji czeka niemała nagroda w postaci 100 000$.

Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie już 17 lipca na antenie TBS, a każdy następny pojawiać ma się z cotygodniową regularnością. Odcinki pojawiać mają się również z 3-dniowym opóźnieniem na kanale Buzz Feed Multiplayer.

źródło: Polygon 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.