GAMING NEWS

The Sims 5 z naciskiem na multiplayer? Tak sugerują ogłoszenia o pracę

Pomimo, że The Sims 5 wciąż nie doczekało się oficjalnej zapowiedzi, to już teraz pojawiają się pierwsze przypuszczenia dotyczące tegoż tytułu. Na stronie firmy Maxis pojawiły się właśnie ogłoszenia o pracę, z których wynika, że nadchodząca odsłona cyklu może kłaść duży nacisk na segment mutliplayer. 

 

Jak poinformował serwis SimsCommunity, na stronie Electronic Arts pojawiły się ogłoszenia o pracę w firmie Maxis, konkretnie dotyczące stanowiska Backend Software Engineer. Jak możemy wyczytać we wspomnianych ofertach, do obowiązków pracownika na tej posadzie należeć ma przede wszystkim “stworzenie globalnej usługi, która będzie mogła obsłużyć miliony graczy”.  Poza tym, osoba na omawianym stanowisku, zając ma się opracowaniem solidnych systemów zabezpieczeń oraz prewencją korzystania z cheatów. 

Na tej podstawie – gracze przypuszczają, że nadchodząca odsłona może posiadać rozbudowany tryb multiplayer, umożliwiający rywalizację oraz szeroką gamę interakcji z innymi graczami.W obecnej chwili ciężko jednoznacznie stwierdzić czy omawiany tryb sieciowy będzie elementem The Sims 5 czy może innej, całkowicie autonomicznej odsłony. Na rozwianie tej wątpliwości będziemy zapewne musieli jeszcze trochę poczekać.źródło: GRY-OnLine.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: