GAMING MOBILE NEWS

The Witcher: Monster Slayer z milionem pobrań w Google Play!

Mobilny Wiedźmin od warszawskiego studia Spokko cieszy się coraz większą popularnością. Od premiery, która miała miejsce nieco ponad tydzień temu, gra przekroczyła próg miliona pobrań w systemie Android! 

 

The Witcher: Monster Slayer ma za sobą swój pierwszy tydzień, który zakończył się naprawdę porządnym rezultatem. Produkcja od studia Spokko została pobrana już ponad milion razy i to w samym Google Play, gdzie znajduje się obecnie na 27. miejscu globalnej listy bestsellerów.

Warto zaznaczyć, że wciąż nie wiadomo jak dobrze gra poradziła sobie na urządzeniach z systemem iOS. Łączna ilość pobrań jest więc o kilkaset tysięcy większa, jednak wciąż nie poznaliśmy oficjalnych statystyk.Rodzimy tytuł nie zbliża się do wyników wydanego w 2016 roku Pokemon GO, do którego często jest porównywany. Mobilka z uniwersum Poke-stworków doczekała się dziesiątek milionów instalacji w pierwszym tygodniu swojej premiery, jednak wynik Pogromcy Potworów i tak możemy uznać za bardzo pozytywny. 

Mobilne pokemony były pierwszą tak rozbudowaną grą wykorzystującą technologię AR, która oparta jest na znacznie bardziej rozpoznawalnym globalnie uniwersum. Pokemon GO – w przeciwieństwie do Monster Slayera – nie posiada również ograniczeń wiekowych, co również ma wpływ na ogólną dostępność gry. (Mobilny Wiedźmin jest grą 16+)

Dobrze rokuje to, że The Witcher: Monster Slayer cieszy się zainteresowaniem nie tylko w Polsce. Produkcja utrzymuje wysokie pozycje w rankingu bestsellerów m.in. w USA, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Tytuł jak najbardziej ma więc szansę znacznie urosnąć, o czym przekonamy się w ciągu najbliższych miesięcy.źródło: GRY-OnLine.pl 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.