ANIME I MANGA NEWS

To nie koniec anime Attack on Titan! Finałowy sezon otrzyma trzecią część

Zgodnie z przypuszczeniami wielu fanów, anime Attack on Titan nie zakończy się wraz z drugą częścią finałowego sezonu. Od razu po emisji ostatniego odcinka zobaczyliśmy oficjalną zapowiedź kontynuacji, która tym razem ma być definitywnym zakończeniem serii! 

 

3 kwietnia 2022 roku – zaraz po emisji ostatniego odcinka drugiej części finału Attack on Titan – padło ogłoszenie, którego spodziewała się znaczna część fanów. Zakończony właśnie sezon nie przedstawił nam definitywnego zakończenia serii, które to zobaczymy… w oficjalnej kontynuacji!

Wbrew popularnym pogłoskom najwyraźniej nie doczekamy się finału w formie filmu pełnometrażowego. Historię domknie definitywny sezon odcinkowy, potocznie nazywany „3. częścią”, którego japoński podtytuł to „kanaketsu-hen” (Konkluzja). Nadchodząca kontynuacja oficjalnie ukaże się gdzieś w 2023 roku! Finał najprawdopodobniej zamknie się w 6-9 odcinkach, które zostaną wyemitowane w japońskiej telewizji NHK.

Na dokładny termin premiery musimy jednak jeszcze poczekać. 


Manga Attack on Titan autorstwa Hajime Isayamy wystartowała na łamach Bessatsu Shonen Magazine w 2009 roku. Tytuł oficjalnie dobiegł końca w kwietniu 2021 roku, stając się do tego czasu jedną z najpopularniejszych serii na całym świecie. Animowana adaptacja uniwersum liczy sobie obecnie 4 sezony, z których ostatni zakończył swoją emisję 3 kwietnia 2022 roku.1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.