ANIME I MANGA NEWS

To Your Eternity 2 z datą premiery i nowymi członkami obsady aktorskiej

Wielkimi krokami nadchodzi kontynuacja zeszłorocznej serii To Your Eternity, stanowiącej adaptację mangi autorstwa Yoshitoki’ego Ōimy. Drugi sezon tytułu doczekał się konkretnej daty premiery oraz kilku ogłoszeń związanych z obsadą aktorów głosowych!

 

Na oficjalnej stronie poświęconej serii To Your Eternity (Fumetsu no Anata e) pojawiła się aktualizacja związana z nadchodzącym, drugim sezonem. Zgodnie z najnowszymi informacjami, emisja nowych odcinków To Your Eternity 2 wystartuje już 23 października 2022 roku! 

W sieci od jakiegoś czasu krąży również niedługi zwiastun produkcji, który możecie obejrzeć poniżej:

Poza dokładną datą premiery anime, poznaliśmy również trzech nowych aktorów głosowych, którzy wezmą udział w produkcji. Są to:Tomori Kusunoki jako Hisame // Aktorka znana z roli Aonumy Neiru z Wonder Egg Priority. Usłyszymy ją również w roli Makimy w nachodzącym anime Chainsaw Man.
Mitsuki Saiga jako Kahaku // Aktorka znana z roli Yeleny z Attack on Titan oraz Amidamaru z Shaman King (2001).
Takehito Koyasu jako Bonchien Nicoli la Tasty Peach Uralis // Aktor znany z roli Dio Brando z JoJo’s Bizarre Adventure oraz Zeke’a z Attack On Titan.

Reżyserem drugiego sezonu serii jest Kiyoko Sayama (Vampire Knight), który zastąpił w tej roli Masahiko Murate. Zmienione zostało również dotychczas produkujące serię studio Brain’s Base, po którym prace nad projektem przejmie studio Drive. 

Pierwszy sezon To Your Eternity ukazał się w kwietniu 2021 i zakończył swoją emisję jesienią tego samego roku. Mangowy pierwowzór autorstwa Yoshitoki’ego Ōimy zadebiutował w listopadzie 2016 roku, na łamach magazynu Weekly Shonen Magazine.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zetknąć się z tym tytułem, oto jego krótki opis:

To Your Eternity jest dziełem twórcy docenionego przez krytyków A Silent Voice, zawierającym emocjonalną i epicką historię obejmującą czas i przestrzeń. Samotny chłopiec wędrujący po północnoamerykańskiej Arktyce spotyka wilka i oboje stają się dobrymi przyjaciółmi, polegając na sobie nawzajem, aby przetrwać w surowym środowisku. Zarówno chłopiec jak i wilk mają w sobie jednak coś znacznie więcej… To Your Eternity to zupełnie wyjątkowe i poruszające dzieło o naturze śmierci, życia, reinkarnacji i miłości.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.