GAMING NEWS REAL LIFE

Tokyo Game Show 2020 odwołane i przeniesione do formuły cyfrowej

W dobie trwającej pandemii COVID-19, praktycznie wszystkie wydarzenia masowe zostają odwoływane jedno po drugim. Tak jak każdy pogodził się już z brakiem branżowych imprez w okresie wakacyjnym, wygląda na to, że pod lupę brane są teraz również późniejsze wydarzenia. 

Tokyo Game Show to targi, które odbywają się od 1996 roku i są jedną z najważniejszych imprez branży gier na całym globie. Odbycie się tegorocznej edycji zdawało się nie być aż tak zagrożone, ze względu na swoją wrześniową datę premiery, jednak organizatorzy wolą dmuchać na zimne. Na oficjalnej stronie wydarzenia pojawiła się dziś informacja, z której wynika, że event zostaje definitywnie odwołany, przynajmniej w swojej fizycznej postaci. Impreza miała odbyć się w dniach 24-27 września w centrum Kongresowym Makuhari Messe.

TGS zostanie przeniesione do formuły cyfrowej. Podobnie jak w przypadku czerwcowego Summer of Gaming, organizowanego przez IGN, wszystkie prezentacje odbędą się w formie transmisji na żywo, uwzględniającej pokazy zwiastunów oraz konferencje online. Więcej szczegółów dotyczących przebiegu wirtualnego wydarzenia, ma pojawić się już wkrótce. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.