ANIME I MANGA NEWS

Tokyo Revengers – Aktor udzielający głosu Draken’owi zostanie zastąpiony

Nadchodząca kontynuacja anime Tokyo Revengers doczeka się istotnej zmiany w obsadzie aktorskiej. Oficjalnie potwierdzono, że zastąpiony zostanie seiyuu udzielający głosu Draken’owi. Aktor, z powodu spraw prywatnych, zrezygnował również z kilku innych projektów. 

 

18 grudnia – w tokijskim Tachikawa Stage Garden – miał miejsce specjalny event dotyczący drugiego sezonu anime Tokyo Revengers. W trakcie wydarzenia dowiedzieliśmy się, że kontynuacja adaptująca arc Christmas Showdown znajduje się już w trakcie prac, jednak – jak się właśnie okazało – zabraknie w niej jednego z ważniejszych aktorów głosowych.

Mowa o Tatsuhisie Suzukim, który do tej pory odgrywał rolę Drakena. Informacja o absencji aktora w kontynuacji projektu została udostępniona na oficjalnej stronie serii i jest to decyzja raczej ostateczna.Niektórzy fani już wcześniej przewidywali rezygnację aktora, ze względu na jego nieobecność podczas wspomnianego wyżej eventu, a sama wiadomość nie była aż tak dużym zaskoczeniem. 

Powód rezygnacji Suzuki’ego z projektu jest oczywisty, jeśli zna się niedawną dramę z jego udziałem:

Tatsuhisa Suzuki od stycznia 2020 roku jest mężem LiSY, czyli znanej piosenkarki, odpowiadającej m.in. za niezwykle popularny opening Demon Slayer’a. W lipcu tego roku gazeta The Weekly Bunshun doniosła o rzekomym romansie aktora z jedną ze swoich współpracownic, który to – jakiś czas później – okazał się być prawdą.

Całe zajście było w Japonii dość głośno omawianą aferą, której pokłosie obserwujemy do dziś. Zarówno LiSA jak i Suzuki od kilku miesięcy zawieszają część swoich projektów ze względu na prywatne porachunki. Sam aktor, poza rolą w Tokyo Revengers, zrezygnował również z roli w kontynuacji Ultraman’a oraz zawiesił działalność swojego zespołu OLDCODEX. Wciąż usłyszymy go natomiast w roli Makoto Tachibany w serii Free!.


Na razie nie poznaliśmy nazwiska aktora, który wcieli się w rolę Draken’a w kontynuacji serii. Sam drugi sezon również nie otrzymał daty premiery.źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: