GAMING NEWS

Tomb Raider do pobrania za darmo na platformie Steam!

Przez następne 2 dni, czyli do 24 marca, grę można za darmo i na zawsze włączyć do swojej biblioteki. Poza odsłoną serii z 2013, bezpłatnie odebrać można również tytuł Lara Croft and the Temple of Osiris. Promocja jest ograniczona czasowo, a więc na pewno warto odebrać wyżej wspomniane gry, póki jeszcze jest taka możliwość. 

Promocja potrwa do 24 marca do godziny 8:00 czasu polskiego. Aby odebrać obie gry za darmo należy jedynie zalogować się na swoje konto Steam i na stronie obydwu tytułów kliknąć przycisk „Dodaj do konta”. Gry zostaną wówczas dodane do naszej biblioteki, a ich pobieranie będzie można rozpocząć w każdej chwili.

 

Tomb Raider (2013) jest dziesiątą pełnoprawną odsłoną cyklu. Produkcja posiada bardzo pozytywne oceny i jest to na pewno tytuł warty posiadania, tym bardziej jeśli nie trzeba za to zapłacić ani grosza. Lara Croft and the Temple of Osiris jest natomiast spin-off’em tego samego cyklu, który jest szczególnie godny uwagi jeżeli interesuje nas rozgrywka w trybie współpracy. Obie gry na pewno idealnie sprawdzą się jako sposób na przyjemne zabicie nudy w czasie obecnej kwarantanny. 

#StayAtHomeAndPlay

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.