GAMING NEWS

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 z najlepszą sprzedażą w historii serii!

4 września ukazała się nowa odsłona kultowej, deskorolkowej serii, będąca remasterem pierwszych dwóch części cyklu Tony Hawk’s Pro Skater. Activision niejednokrotnie udowadniało, iż potrafi godnie odświeżać klasyki (Crash Bandicoot N Sane Trilogy, Spyro Reignited Trilogy) i nie inaczej jest również i tym razem. Pro Skater 1+2 zbiera świetne recenzje oraz bije rekordy sprzedaży!  

 

Jak donosi samo Activision, ich najnowsza produkcja sygnowana nazwiskiem najpopularniejszego skatera na świecie, zaliczyła wręcz wymarzony start. Już teraz – w ciągu niecałych dwóch tygodni od premiery – sprzedanych zostało ponad milion kopii gry, co czyni Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 najszybciej sprzedającą się odsłoną w historii serii. Remaster zbiera świetne oceny, zarówno od graczy jak i recenzentów, a więc produkcję z pewnością czeka jeszcze sporo podobnych sukcesów.



Activision podołało niełatwemu wyzwaniu odświeżenia tytułów, które wielu graczy darzy sporą dawką nostalgii i które pomimo upływu ponad 20 lat, nie zestarzały się na dobrą sprawę ani trochę. Zdecydowanie ciężko jest zrobić dobry remake czegoś, co znakomicie broni się po dziś dzień, jednak jak pokazuje nam przykład Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – jest to jak najbardziej możliwe. Warto wspomnieć, że Tony Hawk’s Pro Skater 2 z 2000 roku, wciąż zajmuje drugą lokatę w metarcritic’owym zestawieniu Najlepszych Gier Wszechczasów.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.