GAMING NEWS

Total War: Shogun 2 od dziś dostępne za darmo!

Gracze zdecydowanie nie mogą narzekać na braki w czekających na ogranie tytułach. W związku z kwarantanną, wszystkie możliwe platformy co kilka dni udostępniają kolejne darmowe produkcje, które można dopisać do swojej biblioteki gier, całkowicie bezpłatnie. Od dzisiaj w ten sam sposób pozyskać można tytuł Total War: Shogun 2!

Niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o obsypywanie graczy darmowymi produkcjami, jest ostatnimi czasy platforma Epic Games Store. Steam podchodziło do tematu darmówek znacznie ostrożniej, jednak tytuł, który zostanie udostępniony dzisiaj przez usługę Valve, zdecydowanie nie jest byle jaki. Od 19:00 (27.04), każdy użytkownik Steam może pobrać udostępnioną za darmo produkcję Total War: Shogun 2. Należy to jednak zrobić do 1 maja do godziny 19:00, bowiem właśnie wtedy tytuł wróci do swojej regularnej ceny.

Przypisana do konta gra pozostanie na nim oczywiście już na stałe. Poza darmową odsłoną serii, o tej samej godzinie ruszyć ma wyprzedaż innych części oraz dodatków z cyklu Total War, podczas której będzie można zakupić DLC, do pozyskanego za darmo Total War: Shogun 2, w mocno okazyjnej cenie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.