GAMING NEWS POKEMON

Transmisja Pokemon Presents zapowiedziana!

Bardzo wiele osób przewidywało rychłą zapowiedź prezentacji związanej z Pokemonami, co ma związek z 25. urodzinami marki, przypadającymi na 27 lutego. Dedukcja fanów okazała się prawidłowa, bowiem The Pokemon Company właśnie ujawniło, że już jutro (26 lutego) odbędzie się transmisja Pokemon Presents!

 

Wydarzenie odbędzie się na oficjalnym kanale The Pokemon Company już 26 lutego o godzinie 16:00 czasu polskiego. Całość odbyć ma się w formacie przypominającym transmisje Nintendo Direct i potrwać około 20 minut.

Nie ujawnione zostały żadne wskazówki a propos tego, czego dotyczyć będzie jutrzejsza prezentacja, a więc możemy spodziewać się praktycznie wszystkiego. Biorąc pod uwagę taką, a nie inną datę istnieją duże szanse na to, że nie będzie to byle co. Data transmisji Pokemon Presents jest poniekąd zgodna z krążącymi od jakiegoś czasu plotkami, sugerującymi, iż w okolicach tegorocznych obchodów Pokemon Day (27 lutego) zapowiedziany może zostać remake Pokemon Diamond and PearlO tym jak będzie rzeczywiście z pewnością przeczytacie na naszej stronie.

Warto wspomnieć, że już 28 lutego o godzinie 1:00 czasu polskiego odbyć ma się wirtualny koncert Post Malone’a, zorganizowany z okazji 25. urodzin Pokemon, który będzie można obejrzeć tutaj.1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.