ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Twórca Kimi no Na wa. ujawnił szczegóły dotyczące swojego nowego filmu!

Zapowiadany od jakiegoś czasu, nowy film pełnometrażowy Makoto Shinkai’a otrzymał pierwszą garść szczegółów! Produkcja opowiadająca o tajemniczych drzwiach zadebiutuje już w przyszłym roku i będzie podróżniczym filmem drogi z elementami akcji. 

 

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w środę w tokijskim hotelu Imperial, Makoto Shinkai wyjawił pierwsze informacje dotyczące swojego nadchodzącego filmu. Nowa produkcja twórcy Kimi no Na wa. oraz Weathering With You otrzymała tytuł Suzume no Tojimari i zadebiutuje jesienią 2022 roku!

Suzume no Tojimari (ang. Suzume’s Door-Locking) zapowiedziane zostało jako nowoczesny, przygodowy film drogi. Fabuła tytułu skupi się na 17-letniej Suzume, która zamieszkuje spokojne miasto o nazwie Kyūshū. Pewnego dnia dziewczyna spotyka młodego człowieka, który poszukuje enigmatycznych drzwi. Suzume pomaga mu znaleźć pierwsze z nich, jednak niedługo później pojawiają się one w całej Japonii, sprowadzając liczne zagrożenia z drugiej strony.Makoto Shinkai będzie odpowiadać zarówno za reżyserię jak i scenariusz tytułu. Artysta wspomniał również o trzech kluczowych cechach filmu, które są następujące:

  • będzie to film drogi, którego miejscem akcji będzie cała Japonia
  • historia skupi się bardziej na „zamykaniu drzwi” aniżeli ich otwieraniu
  • warto będzie zobaczyć go na wielkim ekranie

Dokładna data premiery produkcji na razie pozostaje nieznana. źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.