INTERNET JAPONIA NEWS

Twórca PPAP wraca z nową piosenką w duecie z… Pikachu!

W 2016 roku pojawiła się słynna piosenka PPAP, autorstwa japońskiego komika Pikotaro. Utwór stał się istnym hitem wśród internautów, dając początek wielu przeróbkom oraz meme formatom, gromadząc do dziś blisko 350 milionów wyświetleń. Pikotaro powrócił, tym razem w akompaniamencie Pikachu! 

 

Nowy utwór Pikotaro opublikowany został właśnie dziś i ma na celu wsparcie na duchu dzieci z całego świata w obliczu pandemii. PIKA to PIKO, bo tak nazywa się piosenka, zawiera istnie nietypowy featuring, bowiem komik wystąpił ramię w ramię z główną maskotką serii Pokemon – Pikachu! Jeśli polubiliście kultowe Pen, Pineapple, Apple, Pen, to również PIKA to PIKO powinno przypaść wam do gustu. Świeżo opublikowany teledysk możecie zobaczyć poniżej:Piosenka, w chwili pisania tego artykułu, wygenerowała niecałe 10 000 wyświetleń, a czas pokaże czy dorówna popularności poprzedniego dzieła Pikotaro. Nietypową współpracę, komik skomentował w następujący sposób:

„Pikachu jest żółty tak samo jak ja, a więc zawsze czułem z nim swego rodzaju emocjonalną więź. Dźwięki przez niego wydawane są dla innych niezrozumiałe, jednak ja potrafię ją na swój sposób zinterpretować.”

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.