ANIME I MANGA GAMING NEWS

Twórcy growego Demon Slayera krytykowani za „skopiowanie” serii Naruto: Ultimate Ninja Storm

Fani gier wideo opartych na seriach anime z pewnością zaznajomieni są z produkcjami od studia CyberConnect2, które odpowiada choćby za Dragon Ball Z: Kakarot czy serię Naruto: UNS. Firma pokazała właśnie światu swoją nadchodzącą grę z Kimetsu no Yaiba, jednak ta spotkała się z… mieszanymi opiniami fanów. 

 

Wysokobudżetowa produkcja z uniwersum Demon Slayera była tylko kwestią czasu, biorąc pod uwagę to, jak niebywale popularna jest obecnie ta seria. Gra sprzedałaby się świetnie nawet na fali sukcesu samego filmu Mugen Train, jednak do tego dochodzi jeszcze ogłoszona chwilę temu kontynuacja odcinkowego anime, która nie bez powodu została zapowiedziana niemal równolegle z grą.

Demon Slayer’owa gra autorstwa CyberConnect2 nosić będzie nazwę Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan i – podobnie jak znaczna większość dotychczasowego portfolio firmy – będzie arenową bijatyką z cieszącymi oko animacjami. Zarzuty o powtarzalność pojawiały się w przypadku każdej kolejnej gry CC2, jednak tym razem, w opinii wielu fanów, nadchodzący tytuł jest zwyczajną kalką Naruto: Ultimate Ninja Storm, jedynie z podmienionymi bohaterami. Wielu internautów nie kryje zawodu związanego z tym jak prezentuje się gra, jednak znalazło się równie wielu fanów, którym jej odtwórczość nie przeszkadza, a wręcz się im podoba. Z najczęściej pojawiającymi się opiniami możecie zapoznać się poniżej: 

qwertyuio

Gra Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Hinokami Keppuutan ukaże się na konsolach obydwu generacji oraz PC jeszcze w tym roku. Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.