KINO I SERIALE NEWS

Uciekające kurczaki 2: Era Nuggetsów – Druga część klasyka ze zwiastunem i datą premiery!

Jednym z filmów dzieciństwa dla sporej części Polaków jest charakterystyczna animacja o tytule Uciekające Kurczaki. Jeśli – podobnie jak ja – znacie ten film aż za dobrze, ucieszy was informacja, że już w tym roku zobaczymy jego drugą część! Jest pierwszy zwiastun.

 

Pierwsze informacje zapowiadające nadejście drugiej części kultowego filmu Uciekające Kurczaki (Chicken Run) pojawiły się już w 2020 roku. Od tamtego czasu o nadchodzącej produkcji było względnie cicho, a przynajmniej aż do teraz!

W sieci pojawił się pierwszy pełnoprawny zwiastun filmu, którego pełny tytuł to Chicken Run 2: Dawn of the Nugget. Produkcja zadebiutuje jeszcze w tym roku i – co najlepsze – znamy już jej dokładną datę premiery!Dla osób wyczekujących omawianego filmu mamy dobrą wiadomość. Druga odsłona Uciekających Kurczaków zadebiutuje już 15 grudnia 2023 roku na platformie Netflix!

Co najlepsze, animacja jest dziełem Aardman Animations, czyli firmy odpowiedzialnej za pierwszą odsłonę z 2000 roku. Warstwa wizualna oraz sposób animacji pozostaną więc wierne oryginałowi, co z pewnością zapewni przyjemny nostalgia trip dla sporej części widzów.

Pierwszą cześć filmu przez jakiś czas można było obejrzeć w serwisie Disney+, jednak w Polsce nie ma jej obecnie w żadnej usłudze streamingowej. Biorąc pod uwagę nadchodzącą drugą część, istnieją spore szansę, że jeszcze przed jej premierą jedynka zawita na Netflixa.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.