ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Udostępniono pierwsze storyboardy „Uzumaki” od Adult Swim

Fanów twórczości Junjiego Ito jeszcze w tym roku czeka bardzo interesująca pozycja, a dokładnie kilkuodcinkowa miniseria Uzumaki, oparta na mandze o tym samym tytule. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, jednak twórcy postanowili podzielić się kilkoma storyboard’ami z pierwszego odcinka. 

 

Animowanej adaptacji kultowego Uzumaki podjęło się należące do Cartoon Network, studio Adult Swim, które ostatnio ogłosiło, iż COVID-19 nie pokrzyżował ich planów i przez odpowiednio wczesne zoptymalizowanie warunków pracy, projekt ujrzy światło dzienne w planowanym terminie. Jeśli nie mieliście styczności ze wspomnianą mangą Pana Ito, opowiada ona o mieszkańcach pewnej wioski, którzy mają obsesje na punkcie spirali, w każdym tego słowa znaczeniu. Samo w sobie nie brzmi to aż tak strasznie, jednak motyw ten staje się polem dla wielu surrealistycznych i niepokojących wydarzeń, ze wspomnianymi spiralami (jap. uzumaki) w roli głównej.

Podczas gdy dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona – a wiadomo tylko tyle, że dzieło ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w bieżącym roku – twórcy postanowili podzielić się kilkoma storyboard’ami z pierwszego odcinka:

Zgodnie z tym co widać powyżej, twórcy postarali się, aby ekranizacja była wierna materiałom źródłowym i może z tego wyjść naprawdę porządna produkcja. Adult Swim wzięło na warsztat jedno z bardziej kultowych dzieł światowej, mrocznej popkultury, czego finalny efekt zobaczymy prawdopodobnie już niedługo.

Jedyny opublikowany zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej:

 

7 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.