GAMING NEWS

UFO-gangsterzy sieją spustoszenie na serwerach GTA Online

Sieciowy moduł piątej odsłony cyklu Grand Theft Auto, czyli GTA Online, cieszy się ostatnio ogromną aktywnością graczy. Tym, zaczęła się już powoli udzielać spowodowana kwarantanną nuda i wymyślili oni całkiem oryginalną zabawę. Los Santos jest obecnie okupowane przez graczy w strojach ufoludków, którzy napadają na chcących pograć w spokoju użytkowników. 

GTA Online wzbogaciło się o nowy trend, który został zapoczątkowany kilka dni temu. Gracze przebrani za kosmitów formują się w gangi, wykupują opcję zniknięcia z radaru, a następnie rozpoczynają polowanie na Bogu ducha winnych użytkowników, chcących w spokoju cieszyć się rozgrywką. Przybysze z kosmosu posługują się kijami bejsbolowymi, młotkami oraz pałkami policyjnymi i nie jest im obojętny żaden gracz znajdujący się w pobliżu. Memy z tej kuriozalnej sytuacji oraz nagrania z pojedynczych zajść z udziałem kosmitów zasypały cały reditt’owy wątek poświęcony GTA Online. 

Not the face from gtaonline

Cała sytuacja wydaje się zabawna wszystkim, z wyjątkiem samych ofiar ufoludzkich gangów, które niejednokrotnie nie są w stanie przeżyć choćby minuty od czasu swojego odrodzenia. Jeśli w najbliższym czasie zamierzaliście pograć w GTA Online, miejcie oczy szeroko otwarte. Zło nie śpi, a przybysze z kosmosu tylko czekają aż zaczniecie przewozić wartościowy towar.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.