KINO I SERIALE NEWS

Uniwersum Gry o Tron dostanie nowy serialowy prequel!

Gra o Tron to jedna z najpopularniejszych serialowych produkcji w historii, która przyciągnęła miliony widzów na całym świecie. Teraz fani mają powód do radości, ponieważ HBO pracuje nad kolejnym prequelem! 

 

Zaledwie w zeszłym roku utrzymaliśmy nową serialową produkcję z uniwersum niezwykle popularnej Gry o Tron. Ród Smoka, bo o nim mowa, prezentował wydarzenia dziejące się na 200 lat sprzed fabuły GoT.. Równolegle planowany jest również serial skupiający się wokół Jona Snowa, jednak – jak się okazuje – na tym nie koniec!

Zgodnie z doniesieniami Variety, ruszyły prace nad kolejnym serialowym prequelem Pieśni Lodu i Ognia! Ten, skupić się ma na postaci Aegona I Targaryena, znanego również jako Aegon Zdobywca.Wydarzenia z nadchodzącej produkcji przeniosą nas w jeszcze dalszą przeszłość. Będą to czasy sięgające ponad 300 lat wcześniej niż akcja Gry o Tron i niemal wiek przed fabułą ukazaną w Rodzie Smoka. Póki co wspomniany tytuł znajduje się jednak w bardzo wczesnej fazie planowej, wobec czego nie ma na jego temat wiele więcej informacji.

W dużo bardziej zaawansowanym stadium prac znajduje się zapewne drugi sezon Rodu Smoka. Nowe odcinki tej produkcji na pewno zobaczymy szybciej niż zapowiedziany właśnie prequel.

HBO Max wyraźnie stara się poszerzyć grono subskrybentów. Platforma w ostatnim czasie dostarczyła m.in. bardzo dobrze odebraną adaptację The Last of Us, a już niebawem ma wzbogacić się również o nowy serial z uniwersum Harry’ego Pottera!Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: