GAMING INTERNET NEWS

Użytkownik Reddita odtworzył wszystkie postacie z Super Smash Bros. w Animal Crossing

Zarówno Super Smash Bros, jak i Animal Crossing są jednymi z najpopularniejszych pozycji na Nintendo Switch. Pewien użytkownik Reddita, kryjący się pod nazwą DJ-Dez, zdecydował się na interesujący cross-over, tworząc całą pulę bohaterów Smasha, w formie postaci z New Horizons. 

Całe przedsięwzięcie zajęło internaucie ponad 400 godzin, jednak efekt końcowy, a w szczególności przywiązanie do najmniejszych detali, są godne podziwu. DJ-Dez postanowił kuć żelazo póki gorące, okraszając swój post pół żartobliwym ogłoszeniem, iż jest to jego „podanie o prace dla Nintendo”. Szanse na zdobycie posady w japońskiej firmie są raczej nikłe, ale internetowy respekt został przez użytkownika zdobyty wręcz z nawiązką. Poniżej możecie zobaczyć owoc ponad 400-godzinnej pracy redditera:

I finally did it! 400+ hours later… Every smash bros ultimate character transported into the animal crossing world! Nintendo, this is my job application 😂 from AnimalCrossing

Post zdobył już blisko 40 tysięcy punktów w ciągu czterech dni, a wynik ten byłby z pewnością znacznie okazalszy, gdyby tego typu projekt powstał odrobinę wcześniej. Popularność Animal Crossing wygasa z każdym dniem, a tytuł po prawie 3 miesiącach dominacji, utracił już miano najpopularniejszej gry na Nintendo Switch oraz bardzo szybko traci aktywnych użytkowników, którzy na swojej wyspie zwyczajnie nie mają już nic do roboty.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.