GAMING NEWS

Valheim sprzedało się w ponad 4 milionach egzemplarzy!

Nordycki survival od studia Iron Gate zyskuje ogromną popularność, wciąż będąc jedynie we wczesnym dostępie i mając przed sobą sporo nadchodzącej zawartości. Jeszcze niedawno deweloperzy z radością informowali o 2 milionach sprzedanych egzemplarzy, aby teraz móc cieszyć się dwukrotnością tego wyniku!

 

Sprzedaż Valheim oficjalnie przekroczyła 4 miliony kopii, o czym firma Iron Gate poinformowała wczoraj, w specjalnej notce na Steam’owej podstronie gry. Wspomniany wynik udało się osiągnąć w zaledwie 22 dni, bowiem to właśnie 2 lutego produkcja ukazała się na platformie należącej do Valve w ramach wczesnego dostępu.

Imponujący wzrost zainteresowania grą odnotowano szczególnie na przestrzeni ostatnich kilkunastu dni. Valheim przebiło 2 miliony sprzedanych kopii w dniu 15 lutego, co zamieniło się w 3 miliony zaledwie w ciągu kolejnych 96 godzin.Poza świetną sprzedażą, produkcja może pochwalić się również bardzo dobrą opinią wśród samych grających. W chwili obecnej Valheim posiada 96% pozytywnych opinii na blisko 91,000 głosów oraz cieszy się coraz bardziej imponującą ilością symultanicznych graczy. W szczytowym momencie ubiegłego weekendu, w produkcje bawiło się jednocześnie 500 tysięcy osób, co jest 5. wynikiem w historii platformy Steam.źródło: PC Gamer

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.