ANIME I MANGA JAPONIA NEWS

W Tokio otworzy się siłownia w tematyce One Piece

W zeszłym roku informowaliśmy o otwartej w Japonii – i w sumie pierwszej na świecie – esportowej siłowni. W Tokio już niebawem otworzy się kolejna nietuzinkowa placówka dla miłośników stali, która jeszcze bardziej może zainteresować miłośników One Piece

 

Tokijscy fani One Piece już niebawem otrzymają możliwość trenowania w wyjątkowo oryginalnych warunkach. Już w przyszłym roku, w tokijskiej dzielnicy Shibuya, ruszy kolejna placówka tematyczna, która – co ciekawe – nie jest kawiarnią, ani restauracją.

ONE PIECE FITNESS BragMen będzie pełnoprawną siłownią w klimacie pirackiego uniwersum, która zostanie otwarta już 13 stycznia 2023 roku. Zarówno sam wystrój jak i wygląd sprzętu czerpać będzie z uniwersum Eiichiro Ody pełnymi garściami. Wizualizacje możecie zobaczyć poniżej:

Co dość nietypowe, w siłowni obowiązywać będzie system punktowy, służący jako motywator do regularnego treningu. Wzrost punktów ma wiązać się z awansem na kolejne rangi, co zapewniać ma coraz to większe zniżki. Miesięczne opłaty wahać się mają natomiast w kwotach od 15,400 do 27,500 jenów (ok. 500-900 pln). 

Z dodatkowych ciekawostek – pracujący na siłowni personel ma być przebrany za oficerów marynarki. W placówce funkcjonować ma również „Szkoła Piratów”, w ramach której prowadzone mają być specjalne zajęcia sportowe dla dzieci.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.