KINO I SERIALE NEWS TECHNOLOGIA

Wiemy już kiedy usługa HBO Max trafi do Polski!

Wyczekiwane od dawna nadejście usługi HBO Max wydarzy się już niebawem! Platforma, która zastąpi u nas HBO GO, otrzymała datę premiery w kilkunastu nowych krajach – w tym również w Polsce!

 

Na oficjalnych mediach polskiej filii HBO pojawiła się dziś oficjalna informacja na temat premiery HBO Max! Przypomnijmy, że nowa platforma całkowicie zastąpi obecne HBO GO, oferując znacznie bardziej rozbudowaną ofertę dostępnych produkcji. 

HBO Max zadebiutuje w pierwszych sześciu europejskich krajach (Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, Hiszpania, Andora) już 26 października 2021 roku. Ekspansja usługi już w 2022 roku ma zostać poszerzona o kolejnych kilkanaście krajów, wśród których znalazły się m.in.: Chorwacja, Czechy, Węgry, Mołdawia, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja i Słowenia. Na razie nie sprecyzowano dokładnej daty premiery.Poza produkcjami dostępnymi obecnie w GO, w bibliotece Max znajdą się również tytuły od Warner Bros., DC czy Cartoon Network. Trafią do niej też liczne produkcje oryginalne, ukazujące się pod szyldem Max Originals. W październiku tego roku odbyć ma się specjalna transmisja, która przybliżyć ma szczegóły oferty oraz ceny poszczególnych abonamentów.

Już teraz wiemy, że to właśnie w HBO Max zobaczymy m.in. zapowiedziany na początku tego roku serial z uniwersum Harry’ego Pottera oraz filmowy crossover Scooby’ego Doo Chojrakiem Tchórzliwym Psem. 2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.