KINO I SERIALE NEWS

Wszystkie sezony Samuraja Jacka trafią na HBO Max!

Od swojej lutowej premiery, platforma HBO Max, stale rozbudowuje swoją bibliotekę o nowe produkcje. Już niebawem do oferty trafi tytuł, który z pewnością kojarzy wielu fanów klasycznych animacji Cartoon Network. Mowa o serialu Samurai Jack, a konkretniej jego wszystkich sezonach!

 

Polscy przedstawiciele HBO Max udostępnili listę nowości na bieżący miesiąc, a wśród nich znalazła się pozycja naprawdę godna uwagi. Do biblioteki serwisu trafi wszystkie pięć sezonów serialu Samurai Jack, czyli łącznie aż 62 odcinki! 

Premiera kompletnej kolekcji serii autorstwa Genndy’ego Tartakovsky’ego nastąpi już lada moment, bo dokładnie 6 maja 2022 roku! Fabuła serialu skupia się na tytułowym samuraju, który zostaje przeniesiony w czasie przez demona imieniem Aku. Celem Jacka jest przetrwanie w kompletnie nowych realiach oraz ostateczne powstrzymanie zmiennokształtnego władcy ciemności.

Samurai Jack – emitowany również na polskim Cartoon Network – zadebiutował w 2001 roku. Pierwsze cztery sezony serialu wydano w latach 2001-2004, jednak ostatni 5. sezon ukazał się niemal 13 lat później – w 2017 roku. Produkcja cieszy się bardzo wysokimi ocenami krytyków, z których te najbardziej pozytywne skupione są wokół finałowego sezonu.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: