ANIME I MANGA GAMING NEWS

Data premiery gry Captain Tsubasa: Rise Of New Champions oficjalnie ujawniona!

Tytuł sportowy z uniwersum Kapitana Tsubasy został zapowiedziany już kilka miesięcy temu, jednak przez dłuższy czas Bandai Namco nie zdecydowało się na zdradzenie wielu istotnych szczegółów, a w tym, samej daty premiery gry. Sytuacja ta nie uległa zmianie, lecz na duży trop natrafił jeden z internautów. 

EDIT: Minutę po opublikowaniu tego wpisu pojawił się oficjalny trailer ;_:

Pomimo, iż sami twórcy produkcji nie podali oficjalnych informacji dotyczących premiery gry, kwestia jej daty najprawdopodobniej została rozwiązana. Jeden z internautów natrafił na zdjęcia prezentujące zawartość dwóch, rozszerzonych edycji gry, które przy okazji zdradzają również jej planowaną datę zasilenia sklepowych półek. Zgodnie z przeciekiem – Kapitan Tsubasa, w odświeżonej formie, powróci 28 sierpnia 2020 roku.  – Potwierdzone.

Sama zawartość obydwu wydań prezentuje się bardzo soczyście! Zgodnie z grafiką, w wydaniu zatytułowanym E-Commerce poza samą grą znajdziemy laminowane karty kolekcjonerskie, liczną dodatkową zawartość w formie DLC, artboard, steelbook, naszywki oraz koszulkę piłkarską tytułowego bohatera. Edycja kolekcjonerska będzie oferowała dokładnie to samo, poza samą koszulką, która w najdroższym wariancie zostanie zastąpiona ekskluzywną figurką. Bandai Namco nie odniosło się jeszcze do przecieku, jednak ten, wydaje się być wysoce wiarygodny. 

EDIT: Pojawił się oficjalny zwiastun potwierdzający przeciek:

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.