ANIME I MANGA JAPONIA NEWS

Wydawnictwo Kodansha zorganizowało konkurs na najlepszy rysunek na tablicy kredowej

Uczniowie placówek Salesio Gakuin Junior oraz Senior Highschool Yokohama skontaktowali się z wydawnictwem Kodansha, z którym podzielili się oni swoimi rysunkami z  Attack on Titan i Quintessential Quintuplets wykonanymi na tablicy kredowej. W odpowiedzi, firma zorganizowała specjalny konkurs dla wszystkich uczniów, dotyczący tablicowych kreacji właśnie. 

 

Wydawnictwo Kodansha postanowiło zorganizować konkurs na najlepszy rysunek z serii Attack on Titan lub Quintessential Quintuplets wykonany na szkolnej tablicy, w którym udział wziąć mogą wszyscy chętni uczniowie japońskich szkół. Kredowe mistrzostwa wystartowały 21 października i potrwają do 11 listopada, kiedy to wyłonieni zostaną zwycięzcy obydwu kategorii. Do wygrania są nie byle jakie nagrody!Rysunki nadesłane przez uczniów wyżej wspomnianych szkół

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zwycięzcy danej kategorii otrzymają pocztówkę shikishi podpisaną przez autora danej serii (Hajime Isayama lub Negi Haruba), nagrodę pieniężną w wysokości 10,000 jenów (około 100$), zestaw plakatów – oraz co najlepsze – publikację na stronie internetowej oraz w fizycznym wydaniu magazynu Weekly Shonen Jump. W przypadku dużego zainteresowania konkursem, bardzo możliwe, że w najbliższej przyszłości zorganizowane zostaną kolejne, może dotyczące innych popularnych serii.

źródło: Anime News Network

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.