GAMING NEWS PLOTKA

Wysokobudżetowa gra z uniwersum Harry’ego Pottera w 2021 roku? Wiele na to wskazuje.

Uniwersum znane z książek autorstwa J.K. Rowling posiada niezliczoną ilość fanów na całym świecie i aż dziwnym wydaje się fakt, iż nie doczekaliśmy się jeszcze dużej gry opartej na świecie magii. Wydana jakiś czas temu gra mobilna pozostawia wiele do życzenia, jednak możliwe, że niedługo czeka nas coś znacznie ciekawszego.

Z wyjątkiem dwóch odsłon gier spod szyldu LEGO, próżno szukać porządnych produkcji growych, osadzonych w Hogwarcie i jego okolicach. Przy odpowiednio dobrym wykonaniu, tego typu tytuł jest skazany na sukces i wygląda na to, że największa z dotychczasowych gra z uniwersum HP może ujrzeć światło dzienne już w przyszłym roku! Jak donosi serwis Bloomberg, gra RPG z otwartym światem, osadzona w świecie magii, zadebiutuje w 2021 roku i ma to być rzekomo ten sam tytuł, którego fragmenty rozgrywki wyciekły do sieci trzy lata temu.

Za produkcje tytułu odpowiadać ma, należące do Warner Bros. Interactive Entertainment, studio Avalanche Software, które odpowiedzialne jest między innymi za serię Disney Infinity. Zgodnie z doniesieniami serwisu Bloomberg, tytuł ma trafić na wiele platform, w tym na PlayStation 5 oraz Xbox Series X, a jego pierwszą zapowiedź mamy zobaczyć niedługo po sierpniowym wydarzeniu DC FanDome.

 

3 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.